Reklama

Prezent dla strażaków z Nowej Brzeźnicy - trafiła do nich nowa piła

Dziś Mikołajki. Okazuje się jednak, że do niektórych mężczyzna ubrany w czerwony strój i zaopatrzony w worek prezentów przyszedł nieco wcześniej. Tak było np. w przypadku OSP w Nowej Brzeźnicy.

Jednostka otrzymała nową pilarkę spalinową Stihl wraz z potrzebnymi akcesoriami. Dodatkowo strażacy przeszli szkolenie z jej prawidłowego używania. Był to prezent od Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Pajęcznie. 

Sprzęt będzie wykorzystywany głównie podczas usuwania połamanych gałęzi i drzew z dróg czy innych miejsc publicznych. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości