Od 8 marca rusza nabór deklaracji uczestnictwa w projekcie pn. „Odnawialne źródła energii w gminie Osjaków – etap II”.
- Przyjęcie do projektu będzie uzależnione od kolejności wpływu. Chcielibyśmy ująć wszystkich mieszkańców, ale może się to okazać niemożliwe – wyjaśnia Jarosław Trojan, wójt gminy Osjaków.
- Chcemy więc stworzyć listę rezerwową, bo były w przeszłości przypadki, gdy realizowaliśmy poprzedni projekt, że część zainteresowanych, z którymi mieliśmy już podpisane umowy, rezygnowała i z listy rezerwowej wybieraliśmy kolejne osoby.
Deklaracje można składać osobiście w urzędzie gminy w biurze podawczym lub za pomocą skrzynki podawczej ePUAP. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 12 marca. Dofinansowane z projektu instalacje fotowoltaiczne mogą być wykorzystywane wyłącznie na potrzeby gospodarstwa domowego, z wyłączeniem prowadzenia działalności rolniczej, gospodarczej, w tym agroturystycznej.
- Wszystkich zainteresowanych zapraszam do śledzenia strony internetowej naszej gminy, gdzie znajdą się wszelkie informacje o udziale w projekcie i pojawią się szczegóły przyznawania dotacji – dodaje Trojan.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze