Nowym mistrzem Koła PZW Pajęczno, po dwóch dniach zmagań na łowiskach Pietrzyków oraz Pietrzyków II, został Radosław Pieprzyk. Zaraz za nim na podium uplasował się Marcin Retke. Trzecie miejsce wywalczył Bogdan Filak.
Antoni Zych
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze