Wizerunek ważna rzecz. Wie o tym każdy. Na remont elewacji strażnicy zdecydowała się jednostka OSP KSRG Opojowice. Oprócz prac na zewnątrz, sporo dzieje się także w środku budynku.
Strażacy z Opojowic postanowili najpierw umyć, a następnie pomalować elewację swojej strażnicy. Wszystko po to, aby budynek prezentował się z zewnątrz zdecydowanie lepiej i przykuwał wzrok mieszkańców oraz gości.
To nie koniec, bowiem przy boksach garażowych prowadzone są prace budowlane. Remontowane jest pomieszczenie, w którym ma powstać kącik sanitarny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze