Reklama

Remonty, remonciki - strażacy z Opojowic odnawiają swoją siedzibę

Wizerunek ważna rzecz. Wie o tym każdy. Na remont elewacji strażnicy zdecydowała się jednostka OSP KSRG Opojowice. Oprócz prac na zewnątrz, sporo dzieje się także w środku budynku. 

Strażacy z Opojowic postanowili najpierw umyć, a następnie pomalować elewację swojej strażnicy. Wszystko po to, aby budynek prezentował się z zewnątrz zdecydowanie lepiej i przykuwał wzrok mieszkańców oraz gości. 

To nie koniec, bowiem przy boksach garażowych prowadzone są prace budowlane. Remontowane jest pomieszczenie, w którym ma powstać kącik sanitarny. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości