Mężczyzna wpada do domu swojej żony i wszczyna awanturę. Nastoletnia córka staje w obronie matki. Szarpie się z ojcem. Ktoś łapie za nóż. W końcu dochodzi do tragedii.
W nocy z poniedziałku na wtorek, 23/24 czerwca, policjanci interweniują w jednej z posesji w gminie Nowa Brzeźnica, w powiecie pajęczańskim. Zawiadomienie dotyczy konfliktu rodzinnego. Przebieg zdarzeń ma tragiczny finał.
49-letni mężczyzna pojawia się nocą w domu żony, z którą nie mieszka. Jest agresywny. Awanturuje się. Obecna w domu 17-letnia córka małżeństwa powiadamia policję i broni matki. Między córką a ojcem dochodzi do szarpaniny. Mężczyzna łapie za nóż. Rani dziewczynę. Nastolatka trafia do szpitala.
- 49-letni mężczyzna, tej samej nocy, chwilę po zdarzeniu, najprawdopodobniej popełnił samobójstwo – informuje oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie aspirant Wioletta Mielczarek.
Na miejscu tragedii pojawia się prokurator. Wszystkie czynności wykonywane są pod jego nadzorem. W sprawie zostaje wszczęte śledztwo dla dokładnego wyjaśnienia okoliczności zaistniałych zdarzeń.
- Małżonkowie nie mieszkali razem w momencie zdarzenia z uwagi na wcześniejsze konflikty rodzinne. Rodzina została już wcześniej objęta procedurą Niebieskiej Karty w związku z prowadzonym postępowaniem o znęcaniu fizycznym i psychicznym – podaje rzeczniczka pajęczańskiej policji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze