Reklama

Rywalizowali w ,,plażówce”

31 maja zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2021-2022.

Na orliku w Wieluniu rywalizowali uczniowie szkół podstawowych. W kategorii chłopców wygrała Szkoła Podstawowa w Ostrówku w starciu ze Szkołą Podstawową w Czarnożyłach. Zwycięski skład przedstawiał się następująco: Dominik Kośmider, Tomasz Witkowski i trener Damian Fojtar. W kategorii dziewcząt zagrały uczennice z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wierzchlesie, Szkoły Podstawowej w Ostrówku i Szkoły Podstawowej nr 5 w Wieluniu. Najlepsza w zawodach okazała się być drużyna z Wierzchlasu, którą - pod opieką Arkadiusza Górnego - reprezentowały Anna Malikowska, Julia Mostowa i Julia Urbanek.

 

Reklama

Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości