W Brzeźnicy w gminie Burzenin doszło do pożaru auta. Audi doszczętnie spłonęło. Strażacy znają już przyczynę zdarzenia.
Wszystko działo się w piątek, 23 lutego tuż przed godziną 23. Doszło tam do pożaru audi a6. Mimo akcji gaśniczej, pojazd doszczętnie spłonął.
- Straty wyceniono na 15 tys. zł. Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej - mówi st. kpt. mgr Marcin Zwierzak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.
Akcja gaśnicza trwała blisko półtorej godziny. Uczestniczyły w niej dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej: jedna z Grabówki, a druga z Brzeźnicy. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze