Reklama

Samochód pozostawiony w rowie w Lubczynie, gm. Wieruszów: Co się stało z kierowcą?

27 listopada, podczas patrolu w miejscowości Lubczyna, gm. Wieruszów funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie natrafili na pojazd pozostawiony w rowie, wobec czego podjęli interwencję.

Jak się okazało do zdarzenia doszło dzień wcześniej, czyli 26 listopada o godzinie 7:40. 

- Z ustaleń policjantów wynika, że 30-letnia mieszkanka Wieruszowa, kierująca samochodem marki Lancia, wykonała manewr obronny, gdy na jezdnię wyskoczyła sarna. Aby uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, zjechała do przydrożnego rowu - informuje st. asp. Piotr Siemicki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieruszowie. 

W związku z tym wobec kierującej nie zastosowano żadnych środków prawnych. Kobieta podróżowała sama i nie odniosła żadnych obrażeń.
 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/11/2025 18:35
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości