Reklama

Samorządowy Turniej Piłki Siatkowej Powiatu Wieluńskiego – sportowa rywalizacja w piątek, 14 marca

Hala sportowa w Skomlinie przy Szkole Podstawowej imienia Komisji Edukacji Narodowej będzie miejscem zmagań siatkarskich samorządowców. W piątek, 14 marca, rozegrany zostanie Samorządowy Turniej Piłki Siatkowej Powiatu Wieluńskiego. W rywalizacji wezmą udział drużyny reprezentujące gminy, a także starostwo.

W turnieju zmierzą się drużyny złożone z radnych gminnych, powiatowych, sołtysów oraz pracowników urzędów. Zawody trwać będą w duchu sportowej rywalizacji, ale również integracji i dobrej zabawy. Organizatorzy podzielili zespoły na dwie grupy:

Grupa A:

Gmina Konopnica

Gmina Osjaków

Gmina Pątnów

Gmina Wieluń

Starostwo Powiatowe

Grupa B:

Gmina Mokrsko

Gmina Ostrówek

Gmina Skomlin

Gmina Wierzchlas

Powiat Wieluński

Zmagania rozpoczną się o godzinie 12:00 rejestracją drużyn, a już o 13:00 pierwsze zespoły wyjdą na parkiet.

Reklama

Zasady turnieju

Turniej ma charakter amatorski, a drużyny muszą być mieszane – na boisku w każdej chwili musi przebywać co najmniej jedna kobieta. Każdy zespół może liczyć maksymalnie 12 zawodników, a wszyscy uczestnicy muszą posiadać odpowiedni strój sportowy. W rozgrywkach nie mogą brać udziału zawodnicy zarejestrowani w Polskim Związku Piłki Siatkowej.

Puchary, medale i wyróżnienia

Organizatorzy przewidzieli dla uczestników liczne nagrody. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz puchary, a każdy zawodnik – medal. Przyznane zostaną również wyróżnienia indywidualne w różnych kategoriach.

Reklama

Gdzie śledzić turniej?

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na hali w Skomlinie, organizatorzy przygotowali transmisję na żywo pod adresem: https://www.tournify.pl/live/powiatowyturniej.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości