Hala sportowa w Skomlinie przy Szkole Podstawowej imienia Komisji Edukacji Narodowej będzie miejscem zmagań siatkarskich samorządowców. W piątek, 14 marca, rozegrany zostanie Samorządowy Turniej Piłki Siatkowej Powiatu Wieluńskiego. W rywalizacji wezmą udział drużyny reprezentujące gminy, a także starostwo.
W turnieju zmierzą się drużyny złożone z radnych gminnych, powiatowych, sołtysów oraz pracowników urzędów. Zawody trwać będą w duchu sportowej rywalizacji, ale również integracji i dobrej zabawy. Organizatorzy podzielili zespoły na dwie grupy:
Grupa A:
Gmina Konopnica
Gmina Osjaków
Gmina Pątnów
Gmina Wieluń
Starostwo Powiatowe
Grupa B:
Gmina Mokrsko
Gmina Ostrówek
Gmina Skomlin
Gmina Wierzchlas
Powiat Wieluński
Zmagania rozpoczną się o godzinie 12:00 rejestracją drużyn, a już o 13:00 pierwsze zespoły wyjdą na parkiet.
Zasady turnieju
Turniej ma charakter amatorski, a drużyny muszą być mieszane – na boisku w każdej chwili musi przebywać co najmniej jedna kobieta. Każdy zespół może liczyć maksymalnie 12 zawodników, a wszyscy uczestnicy muszą posiadać odpowiedni strój sportowy. W rozgrywkach nie mogą brać udziału zawodnicy zarejestrowani w Polskim Związku Piłki Siatkowej.
Puchary, medale i wyróżnienia
Organizatorzy przewidzieli dla uczestników liczne nagrody. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz puchary, a każdy zawodnik – medal. Przyznane zostaną również wyróżnienia indywidualne w różnych kategoriach.
Gdzie śledzić turniej?
Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na hali w Skomlinie, organizatorzy przygotowali transmisję na żywo pod adresem: https://www.tournify.pl/live/powiatowyturniej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze