Coraz częściej służby muszą zmagać się z pożarami traw. W piątek, 10 maja strażacy wyjechali do takiego zgłoszenia w Wierzchlesie.
Informacja o pożarze suchych traw na posesji przy ul. Szkolnej w Wierzchlesie wpłynęło do strażaków ok. godz. 15:30. Na miejscu pojawiły się dwie jednostki - JRG Wieluń oraz KSRG OSP Wierzchlas.
Akcja gaśnicza trwała niecałą godzinę. Ogień szybko udało się opanować. Nikomu nic poważnego się nie stało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze