Reklama

Siedmiolatek na rowerze - chłopiec wjechał wprost pod nadjeżdżające auto

Siedmioletni chłopiec został potrącony przez samochód osobowy w powiecie sieradzkim. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Łodzi. 

Do wypadku doszło w poniedziałek, 29 lipca ok. godz. 20 w Charłupi Wielkiej w gminie Wróblew. Jak ustalili policjanci, siedmioletni chłopiec, który jechał na rowerku wjechał wprost pod nadjeżdżającego volkswagena. Na miejscu pojawiły się służby, które udzieliły pomocy poszkodowanemu dziecku. Chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łodzi.

Kierowca volkswagena był trzeźwy. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości