Reklama

SPOTKANIE SZEFOWEJ SZPITALA Z PREZESEM NFZ

19/09/2022 14:43
Dziś (poniedziałek, 19 września) w centrali NFZ w

Warszawie, z inicjatywy posła Pawła Rychlika, odbyło się spotkanie prezesa NFZ Filipa Nowaka z dyrektor SP ZOZ Wieluń Anną Freus oraz wicestarostą wieluńskim Krzysztofem Dziubą.

- Obawy o ujemny wynik finansowy zostały rozwiane przez prezesa Nowaka. Przyjeżdżamy z dobrymi informacjami dla pacjentów - mówi tuż po spotkaniu poseł Paweł Rychlik.

Jak zapowiada parlamentarzysta z Wielunia, zakres świadczeń w wieluńskim szpitalu ma zostać powiększony.

Więcej informacji na ten temat podamy niebawem.

[caption id="attachment_5428" align="aligncenter" width="300"]

fot.: archiwum prywatne[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości