Warszawie, z inicjatywy posła Pawła Rychlika, odbyło się spotkanie prezesa NFZ Filipa Nowaka z dyrektor SP ZOZ Wieluń Anną Freus oraz wicestarostą wieluńskim Krzysztofem Dziubą.
- Obawy o ujemny wynik finansowy zostały rozwiane przez prezesa Nowaka. Przyjeżdżamy z dobrymi informacjami dla pacjentów - mówi tuż po spotkaniu poseł Paweł Rychlik.
Jak zapowiada parlamentarzysta z Wielunia, zakres świadczeń w wieluńskim szpitalu ma zostać powiększony.