Strażacy z Rudy mogą cieszyć się z odnowionego pojazdu. Mowa o Fordzie, przeznaczonym głównie do działań ratowniczych.
Pojazd przeszedł generalny serwis, zaliczył też kilka poprawek mechanicznych i blacharskich.
- Ogromny wkład w obecny wygląd i sprawność mieli również nasi druhowie. Wymiana płynów eksploatacyjnych, kilku zużytych części to praca naszego niezawodnego kierowcy-konserwatora - Mariusza - pisze OSP Ruda na swoim profilu na Facebooku.
Strażacy muszą teraz uzbroić auto w niezbędny sprzęt i przygotować go do akcji ratowniczych. To jednak czysta formalność.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze