Reklama

Stary pojazd w nowej odsłonie - strażacy z Rudy nie ukrywają radości

Strażacy z Rudy mogą cieszyć się z odnowionego pojazdu. Mowa o Fordzie, przeznaczonym głównie do działań ratowniczych. 

Pojazd przeszedł generalny serwis, zaliczył też kilka poprawek mechanicznych i blacharskich. 

- Ogromny wkład w obecny wygląd i sprawność mieli również nasi druhowie. Wymiana płynów eksploatacyjnych, kilku zużytych części to praca naszego niezawodnego kierowcy-konserwatora - Mariusza - pisze OSP Ruda na swoim profilu na Facebooku. 

Strażacy muszą teraz uzbroić auto w niezbędny sprzęt i przygotować go do akcji ratowniczych. To jednak czysta formalność. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości