W niedzielę, 3 kwietnia, policjanci pajęczańskiej drogówki zatrzymali dwóch kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. 20-latka z powiatu pajęczańskiego i 45-latek z opolskiego, stracili prawo jazdy i zapłacili wysokie mandaty.
