Strażacy ochotnicy z Osieka mieli w ostatnich dniach wiele pracy. Najpierw gasili pożar w przewodzie kominowym, a później usuwali tłustą plamę na drodze.
W czwartek, 7 września ok. godz. 21 do straży wpłynęła informacja o pożarze sadzy w jednym z domów w Osieku. Po przyjeździe na miejsce strażacy przystąpili do akcji. Na szczęście pożar nie zdążył się rozprzestrzenić, ponieważ właściciel obiektu w porę zapobiegł rozprzestrzenieniu się ognia.
Kolejne zdarzenie miało miejsce w sobotę, 9 września. Po godz. 14 strażacy OSP Osiek zostali zadysponowani do usuwania plamy po rozlanej substancji ropopochodnej na skrzyżowaniu dróg w Osieku.
Obydwie akcje trwały około godzinę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze