Reklama

Strażacy mieli pełne ręce roboty - gasili pożar sadzy i usuwali plamę z drogi

Strażacy ochotnicy z Osieka mieli w ostatnich dniach wiele pracy. Najpierw gasili pożar w przewodzie kominowym, a później usuwali tłustą plamę na drodze. 

W czwartek, 7 września ok. godz. 21 do straży wpłynęła informacja o pożarze sadzy w jednym z domów w Osieku. Po przyjeździe na miejsce strażacy przystąpili do akcji. Na szczęście pożar nie zdążył się rozprzestrzenić, ponieważ właściciel obiektu w porę zapobiegł rozprzestrzenieniu się ognia. 

Kolejne zdarzenie miało miejsce w sobotę, 9 września. Po godz. 14 strażacy OSP Osiek zostali zadysponowani do usuwania plamy po rozlanej substancji ropopochodnej na skrzyżowaniu dróg w Osieku. 

Obydwie akcje trwały około godzinę. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości