Reklama

Strażacy przez kilka godzin walczyli z pożarem  w Kolonii Strobin

Ogień na budynku gospodarczym w Kolonii Strobin został zauważony przed 2:00 w nocy, z poniedziałku na wtorek (6 na 7 maja). Na miejsce zadysponowano znaczne siły i środki.

Z żywiołem w Kolonii Strobin walczyło dziewięć zastępów straży pożarnej.  Dwa zostały zadysponowane z JRG Wieluń a pozostałe z OSP w Osjakowie, Szynkielowie (dwa zastępy), Rychłocicach, Konopnicy, Strobina i Wrońska. Swoje czynności  na miejscu prowadzili też mundurowi z Komisariatu Policji w Osjakowie.

Strażacy działanie prowadzili przez kilka godzin. Niektóre zastępy do remiz wróciły dopiero około 8:00 rano.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości