Reklama

Strażacy z Sulmierzyc podsumowali rok i wybrali nowe władze

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulmierzycach spotkali się w miniony weekend, 28 lutego, na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym. Podczas spotkania podsumowano działalność jednostki w 2025 roku oraz wyznaczono kierunki działania na kolejne miesiące.

Zebrani wysłuchali sprawozdania z działalności jednostki, w tym sprawozdania finansowego. Omówiono również plan pracy oraz plan finansowy na 2026 rok. Była to okazja do podsumowania najważniejszych działań operacyjnych i organizacyjnych, a także rozmowy o dalszym rozwoju jednostki.

Jednym z kluczowych punktów zebrania były wybory władz OSP na kolejną kadencję. Funkcję prezesa ponownie powierzono Piotrowi Gaikowi. Wiceprezesem został Jerzy Bigora, naczelnikiem Damian Bluszcz, a jego zastępcą Łukasz Marszałek. Funkcję sekretarza pełnić będzie Sławomir Marszał, skarbnika Piotr Ziółkowski, gospodarza Justyna Szpąder, kronikarza Mariola Myjak, a członkiem zarządu został Łukasz Drozd.

Reklama

Wybrano także Komisję Rewizyjną, w której skład weszli Wiktor Zarzycki jako przewodniczący, Kacper Dróżdż jako sekretarz oraz Paweł Koniowski jako członek.

W zebraniu uczestniczyli druhny i druhowie, członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz zaproszeni goście, wśród nich wicemarszałek województwa łódzkiego Agnieszka Ryś, wójt gminy Sulmierzyce Gabriel Orzeszek, przewodniczący rady gminy Tadeusz Kruszyński oraz zastępca komendanta powiatowego PSP w Pajęcznie st. kpt. Grzegorz Kasprzyczak.

Na zakończenie spotkania podziękowano druhnom i druhom oraz członkom Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej za aktywny udział w zebraniu. Nowo wybranemu zarządowi życzono powodzenia w realizacji planów oraz dalszej pracy na rzecz rozwoju jednostki i bezpieczeństwa mieszkańców.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości