Na początku grudnia Święty Mikołaj jest bardzo zapracowany. Nic więc dziwnego, że często przydaje mu się pomóc. W tym roku o odpowiednie dostarczenie paczek zadbali strażacy z OSP w Młynisku.
Tamtejsi druhowie w sobotę, 2 grudnia przejechali przez Młynisko oraz okolice, aby dostarczyć paczki dzieciom. Było barwnie, kolorowo i efektownie. Mieszkańcy mogli podziwiać piękny zaprzęg, którym oprócz Świętego Mikołaja, podróżowały jego pomocniczki.
Akcja okazała się sukcesem, na twarzach dzieci zagościł uśmiech i to była dla organizatorów największym podziękowaniem. Jednostka zapowiada, że już za rok ponownie spotka się z dziećmi i dostarczy im prezenty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze