Reklama

Dilerska szajka rozbita! W tle 17 kg narkotyków!

Nawet dwanaście lat więzienia grozi trojgu mieszkańcom Łodzi, którzy zajmowali się handlem narkotykami. Według wstępnych szacunków wynika, że dilerskie trio miało wprowadzić do obrotu nawet 17 kg substancji psychotropowych. Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej zastosował wobec podejrzanych areszt tymczasowy. 

W ubiegły wtorek (7 listopada) policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową interweniowali przy ul. Paderewskiego w Łodzi. To tam - według zdobytych wcześniej informacji - miało dochodzić do przestępczego procederu.

Reklama

- Przed godziną 14:00 z obserwowanego mieszkania wyszedł młody mężczyzna, którego stróże prawa natychmiast wylegitymowali. Był to 31- letni łodzianin, który okazał się być osobą poszukiwaną. W mieszkaniu znajdowała się jego 31- letnia konkubina, która również była szukana przez organy ścigania - komentuje asp. Kamila Sowińska z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi ujawnili ok. 400 gramów porcji różnego rodzaju narkotyków. Dzień później funkcjonariusze zatrzymali 30-latka, który także miał brać udział w handlu niedozwolonymi substancjami. Kompletnie zaskoczonego mężczyznę stróże prawa zastali przy jego samochodzie.

Reklama

Szacuje się, że dilerskie trio od listopada 2021 roku wprowadziło do obrotu na terenie Łodzi nawet 17 kg narkotyków. Cała trójka usłyszała już zarzut obrotu znacznymi ilościami substancji psychotropowych. O przyszłości podejrzanych zdecyduje sąd. Zatrzymani najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości