Reklama

Szkolenie strażaków z Wieruszowa - ćwiczyli nad jeziorem w Turawie

Trwają wakacje, więc wiele osób spędza wolny czas nad wodą. A o to, żeby mogli to robić bezpiecznie, dbają strażacy ochotnicy z Wieruszowa. W ostatnich dniach przechodzili oni szkolenie z zakresu ratownictwa wodnego. 

Ćwiczenia odbyły się nad jeziorem Turawskim w województwie opolskim. Tamtejszy zbiornik był idealny, aby strażacy mogli odbyć szkolenie z zakresu ratownictwa wodnego. Czego dokładnie nauczyli się druhowie?

Przypomnieli sobie m.in. techniki pływania, dowiedzieli się jak ratować tonącego, a także jak wykorzystywać sprzęt wodny i ratowniczy. Wszystko po to, aby w razie potrzeby, móc udzielić pomocy potrzebującym z powiatu wieruszowskiego. 

Szkolenie odbyło się przy współpracy z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym w Turawie. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości