Reklama

Trzej Gruzini kradli w dyskoncie. Wpadli w ręce policji

Kolejni złodzieje sklepowi trafili w ręce policji. Tym razem sprawiedliwość dosięgnęła trzech Gruzinów, którzy próbowali ukraść z dyskontu towary o wartości kilkuset złotych. Mężczyźni trafili już do policyjnego aresztu i są do dyspozycji prokuratora. 

Do interwencji służb doszło w ubiegłą sobotę (22 czerwca) około godz. 13:30 w dyskoncie przy ul. Zamkowej w Ostrzeszowie. To właśnie wtedy lokalny dzielnicowy - sierż. sztab. Łukasz Marszałek - otrzymał informację o ujęciu przez ochronę sklepu trzech obcokrajowców. Mundurowy w towarzystwie innego funkcjonariusza udał się pod wskazany adres. Interwencja okazała się słuszna.

- W rozmowie z pracownikiem ochrony ustalono, że wskazane osoby nie uiściły zapłaty za artykuły spożywcze na kwotę co najmniej 800 złotych, co zarejestrowała kamera monitoringu. Mężczyzna oświadczył również, że podobne sytuacje miały już miejsce wcześniej - komentuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Reklama

Zatrzymani to trzej Gruzini w wieku 48, 47 i 25 lat. Złodziejskie trio stanie teraz przed sądem. Mężczyzną grozi nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości