Reklama

Ukradli księdzu traktorek z plebanii

W miejscowości Dzietrzkowice, gm. Łubnice skradziono traktorek do koszenia trawy, należący do tamtejszego proboszcza. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 22 na 23 stycznia.

Sprawca podczas włamania przeciął skobel wejściowy do stodoły, w której znajdował się ów traktorek. Szkody zostały oszacowane na około 10 tys. zł. Sprawca jest nieznany.

- Poszkodowanym jest 53-letni mieszkaniec gminy Łubnice. Wieruszowscy policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie tożsamości złodzieja – podaje st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Obecnie trwają także wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości