Reklama

W bibliotece o bezpieczeństwie na kolei

24/11/2021 10:57
22 listopada w Filii Bibliotecznej  w Dąbrowie odbyły się dwa spotkania, dotyczące bezpieczeństwa na przejeździe kolejowym. Opowiadała o tych zagadnieniach Elżbieta Świętoń, pracownica PKP.

Dzieci, które przyszły do księżnicy, dowiedziały się, w jaki sposób zachowywać się na peronie oraz w pociągu. Maluchy chętnie zadawały pytania o szczegóły pracy na kolei. Gość przywiózł dla nich rebusy i książeczki oraz odblaski z logo PKP.

fot.: arch. MiGBP

Pani Elżbieta przeczytała maluchom bajkę Anity Głowińskiej  ”Kicia Kocia w pociągu”.

 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości