Dziś, 24 marca wędkarze ze Stowarzyszenia wędkarskiego "Jazgarz" Sulmierzyce rozpoczęli sezon.
Zwycięzcą premierowych zawodów tego sezonu na zbiorniku wodnym w Sulmierzycach okazał się Ireneusz Tulejski z wynikiem 25810 g - 1 punkt sektorowy. Drugie miejsce zajął Hubert Woszczyk 19500 g - 1 punkt sektorowy. Trzecie miejsce na podium uzupełnił Jakub Szczepaniak 21050 g - 2 punkty sektorowe.
W zawodach udział wzięło 13 zawodników. Jak przyznają organizatorzy niezbyt duża frekwencja miała związek z tym, że nałożyły się na siebie dwa terminy rozgrywania dwóch lig feederowych. Formuła feederowa, w której rozgrywano zawody, polega na dostarczaniu zanęty w obszar łowienia, za pomocą koszczyka zanętowego. Podczas zawodów łowiono głównie leszcze, karasie, oraz karpie.
Dla najlepszych zawodników ufundowano nagrody w postaci statuetek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze