Reklama

W Wieluniu, 70-latek doprowadził do zderzenia dwóch osobówek

W miniony piątek 25 października, o godz. 11.50 policjanci interweniowali w Wieluniu na skrzyżowaniu ulic św. Barbary i Joanny Żubr. Doszło tu do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych, którą spowodował 70-letni kierowca dacii.

 

- Mężczyzna, wyjeżdżając z ulicy Świętej Barbary, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej ulicą Joanny Żubr 26-latce prowadzącej volkswagena – mówi asp. Katarzyna Stefaniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. - Doprowadził tym do zderzenia.

Nikt nie odniósł obrażeń. Oboje kierowcy byli trzeźwi.

Reklama

Kolizja zakończyła się mandatem karnym dla jej sprawcy.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/10/2024 21:22
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości