Reklama

Wjechała na przejazd kolejowy wbrew sygnalizacji. Zapłaci wysoki mandat

Wysokim mandatem oraz 15 punktami karnymi została ukarana 60-letnia mieszkanka powiatu kłobuckiego, która zignorowała sygnalizację informującą o nadjeżdżającym pociągu i wjechała na przejazd kolejowy. O sprawie natychmiast został poinformowany patrol drogówki.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na przejeździe kolejowym przy ul. Reymonta w Popowie. Policjanci po przybyciu na miejsce zdarzenia nałożyli na kobietę mandat karny w wysokości 2000 złotych. Dopisali do jej konta także 15 punktów karnych.

Reklama

Choć tym razem udało się uniknąć tragedii, mundurowi po raz kolejny apelują o zdrowy rozsądek na przejazdach kolejowych. Pamiętajmy, aby zbliżając się do miejsca, w którym tory kolejowe przecinają się z drogą, zachować szczególną ostrożność.  

- Przejazdy kolejowe, przede wszystkim te niestrzeżone, to miejsce szczególnie niebezpieczne, a chwila roztargnienia może skończyć się tragicznym w skutkach wypadkiem - komentuje asp. Joanna Wiącek - Głowacz, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/02/2024 18:27
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości