Reklama

WKS Wieluń zdominował rywala! Pewna wygrana na wyjeździe

Siatkarze WKS-u Wieluń nie dali szans rywalom i w ekspresowym tempie sięgnęli po komplet punktów. W meczu 19. kolejki II ligi (grupa trzecia) pokonali na wyjeździe IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice 3:0.

Zaledwie 73 minuty potrzebowali zawodnicy WKS-u Wieluń, aby odnieść pewne zwycięstwo w wyjazdowym starciu z IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice. Podopieczni trenerskiego duetu Bartłomiej Matejczyk – Leszek Pałyga dominowali od pierwszego gwizdka, wygrywając kolejne partie – 25:14, 25:13 i 25:23.

Najbardziej zacięta była trzecia partia, w której gospodarze podjęli walkę, jednak ostatecznie to wielunianie zachowali zimną krew i zamknęli spotkanie w trzech setach. Kluczową rolę w zwycięstwie odegrał przyjmujący WKS-u, Wiktor Płatkowski, który został uznany za najlepszego zawodnika meczu.

Reklama

Dzięki tej wygranej WKS Wieluń umocnił się na pozycji lidera w tabeli, mając na ten moment 9 punktów przewagi nad drugim w tabeli Chrobrym Głogów i pokazał, że jest gotowy na walkę o awans do Tauron I ligi. 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości