Reklama

WKS Wieluń zwycięża III Memoriał Janusza Laferi w piłce siatkowej mężczyzn

Siatkarze WKS Wieluń triumfowali dziś w finale III Memoriału Janusza Laferi, pokonując drużynę gospodarzy - IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice 3:1.

Podopieczni trenera Bartłomieja Matejczyka zwyciężyli dziś w III Memoriale Janusza Laferi rozgrywanym w Jelczu - Laskowicach. 

Siatkarze wieluńskiego WKS-u w meczu półfinałowym pokonali zespół KGHM SPS Chrobry Głogów 3:0 ( 25:19; 31:29; 29:27 ), by w finale pokonać gospodarzy memoriału drużynę IM Rekord Volley Jelcz - Laskowice 1:3 ( 26:28; 15:25; 27:25; 19:25 ).

To świetny prognostyk przed zbliżającą się wielkimi krokami inauguracją drugiej ligi siatkówki, która już za dwa tygodnie, na hali przy ulicy Częstochowskiej.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/09/2024 03:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości