Siatkarze WKS Wieluń triumfowali dziś w finale III Memoriału Janusza Laferi, pokonując drużynę gospodarzy - IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice 3:1.
Podopieczni trenera Bartłomieja Matejczyka zwyciężyli dziś w III Memoriale Janusza Laferi rozgrywanym w Jelczu - Laskowicach.
Siatkarze wieluńskiego WKS-u w meczu półfinałowym pokonali zespół KGHM SPS Chrobry Głogów 3:0 ( 25:19; 31:29; 29:27 ), by w finale pokonać gospodarzy memoriału drużynę IM Rekord Volley Jelcz - Laskowice 1:3 ( 26:28; 15:25; 27:25; 19:25 ).
To świetny prognostyk przed zbliżającą się wielkimi krokami inauguracją drugiej ligi siatkówki, która już za dwa tygodnie, na hali przy ulicy Częstochowskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze