Reklama

Wpuścili do wody 850 kg narybku

W poniedziałek, 17 października, Koło Wędkarskie PZW Działoszyn przeprowadziło kolejne jesienne zarybianie. Tym razem do wody trafiło 450 kg leszcza, 300 kg karasia, 100 kg lina.
Zarybienia mogą być realizowane dzięki odbywającym się na Starorzeczu Warty w Działoszynie, zawodom wędkarskim i pozyskanych z nich wpisowych oraz przy udziale środków od sponsorów wspierających koło.


Sławomir Rajch
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości