Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Opojowicach wzięli udział w manewrach gminnych pod kryptonimem "Nocny Strażak". W ramach ćwiczeń druhowie prowadzili działania przy wypadku drogowym oraz wybuchu butli gazowej w pomieszczeniu gospodarczym.
Ćwiczenia odbyły się w miejscowości Wydrzyn na terenie obiektu przy strażnicy. Ich głównym celem było podniesienie gotowości i wyszkolenia strażaków jednostki z Opojowic. Zostali oni podzieleni na dwie grupy, a każda z nich realizowała inny scenariusz. Jedni prowadzili działania przy wypadku komunikacyjnym, a drudzy po wybuchu butli gazowej w pomieszczeniu gospodarczym.
Po zakończeniu ćwiczeń, strażacy wzięli udział w ognisku. Była to okazja do wspólnej integracji i wymiany doświadczeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze