Reklama

Wybuch butli i wypadek drogowy - strażacy z Opojowic uczestniczyli w ćwiczeniach

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Opojowicach wzięli udział w manewrach gminnych pod kryptonimem "Nocny Strażak". W ramach ćwiczeń druhowie prowadzili działania przy wypadku drogowym oraz wybuchu butli gazowej w pomieszczeniu gospodarczym. 

Ćwiczenia odbyły się w miejscowości Wydrzyn na terenie obiektu przy strażnicy. Ich głównym celem było podniesienie gotowości i wyszkolenia strażaków jednostki z Opojowic. Zostali oni podzieleni na dwie grupy, a każda z nich realizowała inny scenariusz. Jedni prowadzili działania przy wypadku komunikacyjnym, a drudzy po wybuchu butli gazowej w pomieszczeniu gospodarczym. 

Po zakończeniu ćwiczeń, strażacy wzięli udział w ognisku. Była to okazja do wspólnej integracji i wymiany doświadczeń. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości