Idą Mikołajki, a to czas, kiedy do naszych najmłodszych trafiają prezenty. O to, żeby dotarły na czas i żeby przyniosły je odpowiednie osoby, zadbają strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchlasie.
To kolejna taka akcja, organizowana przez druhów. Święty Mikołaj dostarczy prezenty najmłodszym mieszkańcom Wierzchlasa. W swoją trasę ruszy w środę, 6 grudnia po godz. 16. W jaki sposób można zgłosić się do akcji? Należy przygotować paczkę i dostarczyć ją do remizy OSP we wtorek, 5 grudnia w godz. 17 - 18:30.
- Paczkę opisz imieniem i nazwiskiem dziecka oraz adresem, a my postaramy się żeby te Mikołajki były niezapomniane - pisze jednostka na swoim profilu na Facebooku.
Wszelkie informacje i zapisy są możliwe u prezesa OSP Wierzchlas pod nr tel. 509 575 227.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze