Reklama

Wyjątkowe święto dla jednostki OSP Grębień - druh Dawid stanął na ślubnym kobiercu!

To był wyjątkowy dzień dla Dawida Gabasa, druha OSP Grębień. W sobotę, 20 czerwca, wraz ze swoją wybranką Pauliną stanął na ślubnym kobiercu.

Dawid, pełniący funkcję sekretarza OSP Grębień, od lat angażuje się w działalność jednostki i aktywnie wspiera lokalną społeczność. Nic więc dziwnego, że jego koledzy przygotowali dla Młodej Pary wyjątkową niespodziankę. Zgodnie ze strażacką tradycją na ich drodze pojawiła się symboliczna zastawa weselna. Nie zabrakło również serdecznych życzeń od strażackiej braci oraz ślubnego prezentu. Takie momenty pokazują, że OSP to nie tylko wspólna służba i gotowość do niesienia pomocy, ale także przyjaźń, tradycja i obecność w najważniejszych chwilach życia.

Młodej Parze składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu lat szczęścia, miłości i pomyślności na nowej drodze życia!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/06/2026 18:26
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości