Reklama

Wypadek na DK42. Zderzenie osobówki z ciężarówką

Ostatniego dnia września, po południu, na drodze krajowej 42 w powiecie pajęczańskim dochodzi do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód osobowy zderza się z ciężarówką. Jedna osoba trafia do szpitala.

30 września, o godzinie 14:22, dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie przyjmuje zgłoszenie o wypadku drogowym w Dworszowicach Kościelnych (gm. Nowa Brzeźnica, pow. pajęczański).

Na miejsce przybywa pięć zastępów straży pożarnej, dwa patrole policji i dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Wstępne ustalenia wskazują, że na łuku drogi w Dworszowicach Kościelnych – na wysokości kościoła – kierowca osobowego Renault, z nieznanych na razie przyczyn, zahaczył o tył naczepy jadącego z naprzeciwka samochodu ciężarowego. Siła uderzenia odrzuciła osobówkę w pole. Jedna z osób podróżujących Renault została ranna i zabrana do szpitala.

Reklama

Droga była całkowicie zablokowana. Policjanci uruchomili objazdy.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości