Groźny wypadek miał miejsce we wtorek rano, 2 czerwca, w Bełchatowie. Zderzyły się dwa auta osobowe. Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.
Do wypadku doszło około godziny 6:15 na skrzyżowaniu ulic: Słoneczna, Popiełuszki i Łowicka w Bełchatowie.
- 44-letni, kierujący Nissanem, jadąc ulicą Popiełuszki nie zatrzymał się na znaku stop i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poprawnie jadącemu ulicą Słoneczną 62-letniemu kierującemu osobową Kią – informuje aspirant Marta Bajor, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie.
Kierowca i pasażerka Nissana doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitala wojewódzkiego w Bełchatowie.
- Obaj kierowcy byli trzeźwi – dodaje rzeczniczka.
Bełchatowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku. Na miejscu pracowały też trzy zastępy straży pożarnej. Akcja zakończyła się przed godziną 10.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Osobę poszkodowaną w wypadku lub rodzinę proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 - 941
Uwaga na Dominika który pisze na wieluńskich forach po każdym wypadku wyłudza dane oraz pieniadze
Osobę poszkodowaną w wypadku lub rodzinę proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 - 941
Uwaga na Dominika który pisze na wieluńskich forach po każdym wypadku wyłudza dane oraz pieniadze