Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Działoszynie odwiedzili podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Niżankowicach. Spotkanie wywołało wiele radości na twarzy jego uczestników.
Społeczność szkolna realizowała projekt "Delicje dla Podopiecznych". Oprócz samej integracji i rozmów z podopiecznymi domu samopomocy, uczniowie oraz nauczyciele uczestniczyli w zajęciach plastycznych, a następnie wszyscy wspólnie ubrali choinkę.
Spotkanie odbyło się w Mikołajki, stąd też nie mogło zabraknąć prezentów. Podopieczni otrzymali słodkie upominki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze