Reklama

Zajęcia plastyczne i ubieranie choinki - uczniowie odwiedzili podopiecznych domu samopomocy

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Działoszynie odwiedzili podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Niżankowicach. Spotkanie wywołało wiele radości na twarzy jego uczestników. 

Społeczność szkolna realizowała projekt "Delicje dla Podopiecznych". Oprócz samej integracji i rozmów z podopiecznymi domu samopomocy, uczniowie oraz nauczyciele uczestniczyli w zajęciach plastycznych, a następnie wszyscy wspólnie ubrali choinkę. 

Spotkanie odbyło się w Mikołajki, stąd też nie mogło zabraknąć prezentów. Podopieczni otrzymali słodkie upominki. 
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości