Policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena do kontroli, bo nie miał zapiętych pasów. Szybko okazało się jednak, że był to początek problemów dla 31-latka...
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 23 czerwca po godz. 19 na ul. Wyszyńskiego w Radomsku. Policjanci zatrzymali tam do kontroli osobowego volkswagena, którego kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Szybko okazało się jednak, że to dopiero początek kłopotów dla 31-latka z powiatu radomszczańskiego.
- Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę – posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - mówi asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.
Reklama
Za niestosowanie się do wyroku sądu grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenie związane z brakiem zapiętych pasów mężczyzna został ukarany mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze