Reklama

Zatrzymała go policja, bo miał niezapięte pasy - szybko okazało się, że w ogóle nie powinien kierować autem

Policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena do kontroli, bo nie miał zapiętych pasów. Szybko okazało się jednak, że był to początek problemów dla 31-latka...

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 23 czerwca po godz. 19 na ul. Wyszyńskiego w Radomsku. Policjanci zatrzymali tam do kontroli osobowego volkswagena, którego kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Szybko okazało się jednak, że to dopiero początek kłopotów dla 31-latka z powiatu radomszczańskiego. 

- Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę – posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - mówi asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Reklama

Za niestosowanie się do wyroku sądu grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenie związane z brakiem zapiętych pasów mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości