Niebezpieczne zdarzenie na trasie S8. W sobotni wieczór (28.10), na pasie w kierunku Warszawy, zderzyły się tam dwa auta.
Doszło do niego po godz. 21 na wysokości miejscowości Chojny. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 32-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego, który jechał volvo, nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał w tył jadącego przed nim, opla corsy. Jechała nim 33-letnia kobieta z powiatu kępińskiego.
- Na miejsce przybyła karetka, ale kobieta odmówiła hospitalizacji. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego zdarzenia - mówi asp. Piotr Siemicki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze