Reklama

Zderzenie dwóch aut na trasie S8 - kobieta odmówiła pomocy medycznej

Niebezpieczne zdarzenie na trasie S8. W sobotni wieczór (28.10), na pasie w kierunku Warszawy, zderzyły się tam dwa auta. 

Doszło do niego po godz. 21 na wysokości miejscowości Chojny. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 32-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego, który jechał volvo, nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał w tył jadącego przed nim, opla corsy. Jechała nim 33-letnia kobieta z powiatu kępińskiego. 

- Na miejsce przybyła karetka, ale kobieta odmówiła hospitalizacji. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego zdarzenia - mówi asp. Piotr Siemicki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości