Reklama

Zderzenie mitsubishi z manem! Sprawca nie ustąpił pierwszeństwa

Do groźnego zdarzenia doszło w Baszkowie. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Powodem było nieustąpienie pierwszeństwa przez jednego z kierowców. 

Wszystko działo się w środę, 19 listopada po godz. 14 na drodze krajowej nr 83 w Baszkowie. Zderzyły się tam dwa pojazdy: auto osobowe oraz ciężarówka. Jak ustaliły służby, 47-letni kierowca mitsubishi nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w prawidłowo jadącego mana, którym kierował 47-latek. 

Obydwaj kierowcy byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało. Sprawca otrzymał mandat oraz punkty karne. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości