Do groźnego zdarzenia doszło w Baszkowie. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Powodem było nieustąpienie pierwszeństwa przez jednego z kierowców.
Wszystko działo się w środę, 19 listopada po godz. 14 na drodze krajowej nr 83 w Baszkowie. Zderzyły się tam dwa pojazdy: auto osobowe oraz ciężarówka. Jak ustaliły służby, 47-letni kierowca mitsubishi nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w prawidłowo jadącego mana, którym kierował 47-latek.
Obydwaj kierowcy byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało. Sprawca otrzymał mandat oraz punkty karne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze