Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu zaprasza na zimowy koncert „Narodziła nam się Miłość”.
Koncert rozpocznie się o godzinie 18:30, w czwartek 22 stycznia, w sali widowiskowej PMDKiS, przy ul. 3 Maja 29 w Wieluniu.
Podczas koncertu wystąpią soliści i zespoły wokalne wieluńskiego młodzieżowego domu kultury. O przygotowanie wokalne i artystyczne dzieci i młodzieży zadbała Aneta Włodarczyk.
To świetna okazja, żeby jeszcze przez chwilę poczuć bożonarodzeniową atmosferę i powrócić do świątecznych wspomnień.
Wstęp jest wolny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze