Reklama

Złodzieje części samochodowych zatrzymani!

22-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra oraz 29-letni mieszkaniec Bralina odpowiedzą przed sądem za kradzież części samochodowych. Mężczyźni najpierw włamali się do zaparkowanego samochodu i ukradli z niego radio, akumulator, lampy oraz kilka drobnych przedmiotów. Następnie łupem złodziejów padły części od kombajnu.

Kępińscy funkcjonariusze zawiadomienie o kradzieży części z kombajnu otrzymali w piątek (29 grudnia). Pojazd był pozostawiony na jednym z pól uprawnych w gminie Perzów. Dobre rozpoznanie lokalnego półświatka sprawiło, że kryminalni szybko ustalili i wytypowali sprawców tego zdarzenia.

Reklama

- Mężczyźni wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży części kombajnu marki Class. Łączna suma strat to 15 tysięcy złotych. Jak dalej ustalili policjanci, części zostały sprzedane w skupie złomu na terenie województwa dolnośląskiego. Trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia - komentuje st. sierż. Rafał Stramowski z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

W toku postępowania wyszło na jaw, że Ci sami mężczyźni są odpowiedzialni za włamanie volkswagena. Część skradzionego mienia została odzyskana i wróciła już do prawowitego właściciela. Teraz 22- i 29-latek odpowiedzą za swoje czyny przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości