14/05/2026 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Na zdjęciu spotkanie emerytów osiedla za szpitalem z reporterką portalu kulisy.net w sprawie utworzenia przystanków autobusowych przy ulicy Granicznej i Akacjowej / fot.: Joanna Major
Na zdjęciu spotkanie emerytów osiedla za szpitalem z reporterką portalu kulisy.net w sprawie utworzenia przystanków autobusowych przy ulicy Granicznej i Akacjowej / fot.: Joanna Major
Na zdjęciu spotkanie emerytów osiedla za szpitalem z reporterką portalu kulisy.net w sprawie utworzenia przystanków autobusowych przy ulicy Granicznej i Akacjowej / fot.: Joanna Major
Na zdjęciu spotkanie emerytów osiedla za szpitalem z reporterką portalu kulisy.net w sprawie utworzenia przystanków autobusowych przy ulicy Granicznej i Akacjowej / fot.: Joanna Major