Reklama

19-latek nieprawidłowo wyprzedzał - jego bmw zatrzymało się na słupie

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na terenie gminy Dobryszyce. Kierowca bmw nieprawidłowo wyprzedzał i uderzył w słup telekomunikacyjny. 19-latek trafił do szpitala. 

Wszystko działo się w środę, 23 lipca w miejscowości Malutkie (powiat radomszczański) przed godz. 14. Jak ustalili policjanci, kierowca bmw, który jechał w kierunku Radomska, wykonał nieprawidłowy manewr wyprzedzania innego pojazdu. W efekcie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w słup telekomunikacyjny. 

- Kierowcą był 19-letni mieszkaniec Radomska, był trzeźwy. Został przetransportowany do szpitala - mówi podinsp. Aneta Wlazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Policja apeluje do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości