Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na terenie gminy Dobryszyce. Kierowca bmw nieprawidłowo wyprzedzał i uderzył w słup telekomunikacyjny. 19-latek trafił do szpitala.
Wszystko działo się w środę, 23 lipca w miejscowości Malutkie (powiat radomszczański) przed godz. 14. Jak ustalili policjanci, kierowca bmw, który jechał w kierunku Radomska, wykonał nieprawidłowy manewr wyprzedzania innego pojazdu. W efekcie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w słup telekomunikacyjny.
- Kierowcą był 19-letni mieszkaniec Radomska, był trzeźwy. Został przetransportowany do szpitala - mówi podinsp. Aneta Wlazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.
Policja apeluje do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze