Reklama

29-latek kradł towar ze sklepu - jego łupem padły... karty kolekcjonerskie Pokemon

Policja zatrzymała 29-letniego mężczyzny, który przez kilka tygodni systematycznie dokonywał kradzieży w jednym ze sklepów. Jego łupem padały... karty kolekcjonerskie Pokemon. 

Do kradzieży doszło w okresie od 12 do 31 października br na terenie sklepów Rossmann w Kępnie i Baranowie. Jego łupem padły karty o łącznej wartości 1367 zł. Sprawcą okazał się 29-latek, mieszkaniec gminy Kępno, który został zatrzymany w ostatnich dniach. 

- Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty kradzieży, za popełnienie której grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności - mówi sierż. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Jak informują śledczy, mężczyzna dokonał w sumie pięciu takich kradzieży. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości