Policja zatrzymała 29-letniego mężczyzny, który przez kilka tygodni systematycznie dokonywał kradzieży w jednym ze sklepów. Jego łupem padały... karty kolekcjonerskie Pokemon.
Do kradzieży doszło w okresie od 12 do 31 października br na terenie sklepów Rossmann w Kępnie i Baranowie. Jego łupem padły karty o łącznej wartości 1367 zł. Sprawcą okazał się 29-latek, mieszkaniec gminy Kępno, który został zatrzymany w ostatnich dniach.
- Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty kradzieży, za popełnienie której grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności - mówi sierż. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Jak informują śledczy, mężczyzna dokonał w sumie pięciu takich kradzieży.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze