Do kolizji dwóch samochodów ciężarowych doszło na trasie S8 w Jutrkowie w gminie Wieruszów, w kierunku Wrocławia.
- Funkcjonariusze wykonujący czynności na miejscu zdarzenia, ustalili, że 33-letni mieszkaniec powiatu łaskiego, kierując ciężarowym MAN-em z naczepą, w wyniku zaśnięcia najechał na ciężarową scanię z naczepą, która stała na pasie awaryjnym – relacjonuje asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
W wyniku tego zdarzenia uszkodzone zostały oba pojazdy. Kierowcy byli trzeźwi, sprawcę ukarano mandatem karnym.
Ruch odbywał się jednym pasem ruchu. Utrudnienia trwały przez kilka godzin do czasu usunięcia uszkodzonych samochodów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze