Kolejny pijany kierowca został zatrzymany. 36-latek, który jechał bmw, wydmuchał prawie dwa promile alkoholu.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 25 maja po godz. 2 w Baranowie w powiecie kępińskim. Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę bmw.
- 36-letni mieszkaniec Wieruszowa był pod wpływem alkoholu. Miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja. Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze