Reklama

36-latek z bmw zatrzymany - jechał pod wpływem alkoholu

Kolejny pijany kierowca został zatrzymany. 36-latek, który jechał bmw, wydmuchał prawie dwa promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 25 maja po godz. 2 w Baranowie w powiecie kępińskim. Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę bmw. 

- 36-letni mieszkaniec Wieruszowa był pod wpływem alkoholu. Miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja. Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości