Reklama

38-latek miał przy sobie narkotyki - grozi mu nawet 10 lat więzienia

Ponad 120 gramów amfetaminy, a także marihuanę znaleźli policjanci przy 38-letnim mieszkańcu Kłobucka. Mężczyźnie grozi teraz nawet 10 lat więzienia. 

Policjanci wpadli na trop mężczyzny, który może posiadać duże ilości narkotyków. Postanowili to sprawdzić. 

- Mundurowi zatrzymali mieszkańca powiatu kłobuckiego i przejęli znalezione u niego narkotyki w postaci ponad 120 gramów amfetaminy oraz marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających - mówi asp. Joanna Wiącek-Głowacz, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. 

Grozi za to nawet 10 lat więzienia. Sąd zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Funkcjonariusze przypominają, że posiadanie nawet małej ilości narkotyków jest przestępstwem, za które grożą nawet trzy lata więzienia. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/11/2024 12:25
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości