Reklama

51-latek przewrócił się z motocyklem - okazało się, że był pijany

51-letni mężczyzna jechał swoim motocyklem i w pewnym momencie przewrócił się wraz ze swoją maszyną. Szybko okazało się, co było przyczyną tego zdarzenia...

W czwartek, 29 maja w godzinach wieczornych w miejscowości Krążkowy doszło do zderzenia drogowego. Skierowani tam policjanci wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem marki Kawasaki nie zachował należytej ostrożności doprowadził do przewrócenia się maszyny. W wyniku upadku, 51-letni mieszkaniec gminy Kępno, który kierował motocyklem, doznał obrażeń. Załoga karetki pogotowia przewiozła go do szpitala. Mężczyzna podróżował sam. 

- Policyjne badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy, w organizmie miał ponad promil alkoholu.51-latek odpowie za popełnione przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, utrata prawa jazdy oraz wysoka kara finansowa - mówi mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Reklama

To nie jedyne zdarzenie z udziałem pijanego motocyklisty w ostatnich dniach. W niedzielę, 1 czerwca po godz. 18 w Perzowie, dzielnicowy zatrzymał 34-latka, który kierował motorowerem marki Aprilla Aprea. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości