Reklama

75-latka wymusiła pierwszeństwo - jej auto uderzyło w opla

Dwa auta zderzyły się we wsi Dębołeka w gminie Brzeźnio. Nikomu na szczęście nic poważnego się nie stało. 

Do zdarzenia doszło w środę, 6 marca ok. godz. 11:30. Na skrzyżowaniu dróg zderzyły się dwa auta: skoda oraz opel.

- Jak ustalili funkcjonariusze, 75-letnia kobieta, która jechała skodą, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 19-latkowi, który jechał oplem - mówi asp.sztab.  Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało. Kierujący byli trzeźwi. Kobieta została ukarana mandatem karnym za spowodowanie kolizji. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i rozwagę, zwłaszcza przy dojeżdżaniu do skrzyżowań. Zanim na nie wjedziemy, należy spojrzeć, jaki jest znak i kto ma pierwszeństwo. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości