Dwa auta zderzyły się we wsi Dębołeka w gminie Brzeźnio. Nikomu na szczęście nic poważnego się nie stało.
Do zdarzenia doszło w środę, 6 marca ok. godz. 11:30. Na skrzyżowaniu dróg zderzyły się dwa auta: skoda oraz opel.
- Jak ustalili funkcjonariusze, 75-letnia kobieta, która jechała skodą, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 19-latkowi, który jechał oplem - mówi asp.sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało. Kierujący byli trzeźwi. Kobieta została ukarana mandatem karnym za spowodowanie kolizji. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i rozwagę, zwłaszcza przy dojeżdżaniu do skrzyżowań. Zanim na nie wjedziemy, należy spojrzeć, jaki jest znak i kto ma pierwszeństwo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze