Policja została poinformowana, że jeden z kierowców może być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali 56-latka na jednym z przystanków. Jego auto miało uszkodzone koło.
Do zdarzenia doszło w piątek, 7 marca o godz. 19:30. Na policję zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że pojazd marki Ford z uszkodzonym kołem zatrzymał się na przystanku autobusowym w miejscowości Palaty, a jego kierowca jest pijany.
- Na miejscu zastano 56-letniego mieszkańca gminy Galewice. Poddano go kontroli trzeźwości. Alkomat wykazał, że ma blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Reklama
Od mężczyzny pobrano także krew do badań. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze