Reklama

Auto z uszkodzonym kołem zatrzymało się na przystanku - jego kierowca był pijany

Policja została poinformowana, że jeden z kierowców może być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali 56-latka na jednym z przystanków. Jego auto miało uszkodzone koło.

Do zdarzenia doszło w piątek, 7 marca o godz. 19:30. Na policję zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że pojazd marki Ford z uszkodzonym kołem zatrzymał się na przystanku autobusowym w miejscowości Palaty, a jego kierowca jest pijany. 

- Na miejscu zastano 56-letniego mieszkańca gminy Galewice. Poddano go kontroli trzeźwości. Alkomat wykazał, że ma blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Reklama

Od mężczyzny pobrano także krew do badań. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości