Reklama

Autobus z młodzieżą szkolną zjechał z drogi i wpadł do rowu - jak do tego doszło?

Chwilę grozy przeżyli uczniowie jednej ze szkół, gdy ich autobus zjechał z drogi i wpadł do rowu. Co było przyczyną tego zdarzenia?

Wszystko działo się w środę, 2 października o godzinie 14:40 w Doruchowie, na drodze wojewódzkiej nr 450. 58-letni mężczyzna, który jechał autobusem marki Irisbus, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. 

- W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierowca był trzeźwy - informuje  asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Kierowca został ukarany przez policję mandatem karnym za spowodowanie kolizji. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości