Chwilę grozy przeżyli uczniowie jednej ze szkół, gdy ich autobus zjechał z drogi i wpadł do rowu. Co było przyczyną tego zdarzenia?
Wszystko działo się w środę, 2 października o godzinie 14:40 w Doruchowie, na drodze wojewódzkiej nr 450. 58-letni mężczyzna, który jechał autobusem marki Irisbus, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.
- W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierowca był trzeźwy - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Kierowca został ukarany przez policję mandatem karnym za spowodowanie kolizji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze